گروه صنعتي و تولیدی شیلنگ آبریز توليدکننده شیلنگ های سه لایه، لاستیکی، فشارقوی و شفاف در ايران می باشد و با بهره گيری از کوشش های مشترک مديريت و کارکنان مجرب در نظر دارد در دنيای پررقابت آينده، با ارتقای نظام مديريت کيفيت بر اساس الگوی استانداردهای معتبر و با بهره گيری از فن آوری های جديد هر چه فعال تر در بازارهای داخلی و خارجی حضور يافته و خدمات خود را ارائه نمايد. اين مجموعه در سال ۱۳۷۶ در استان البرز تاسيس گردید. شرکت تولیدی شیلنگ آبریز در حال حاضر مجهز به ماشين آلات خارجی روز دنيا بوده و در فضا و شرايطی کاملاً استاندارد، در راستای توسعه چرخه اقتصاد ملی فعاليت می نمايد. تخصص اصلی اين شرکت توليد شیلنگ های با جنس گرانول درجه یک و نخ های پلی استر صنعتی با تراکم ۱۲۰۰ است.

مشخصات و ويژگيهای شیلنگ های شرکت آبریز

ويژگی های محصولات آبریز

ويژگی های فنی:

– ضد رطوبت و ( قابل شستشو با مواد شوينده )غير از اسيدها
– غيرقابل فرسایش و عدم مشکل در تا خوردگی
– مقاوم در برابر تابش خورشید
– ضد خوردگی و اکسيداسيون

ويژگی های ساختاری:

– مواد ترکيبی از گرانول که خطری برای محيط زيست ندارد
– دارای قدرت ودوام بيشتر و طول عمر بالا
– مقاوم در برابر ضربه
سازگاری با انسان و محيط زيست:
– قابل بازيافت
– صنعت سبز (حامی جنگل و درختان)

 

ويژگی های کاربردی:

– قابل استفاده در ساختمان، کشاورزی، صنعتی، باغبانی، فضای سبز و  ساير …
مجموعه شرکت آبریز بر مبنای اصل سياست مشتری محوری فعاليت می کند و به همين منظور ارائه خدمات مطلوب پس از فروش و حتی حين فروش را سرلوحه خود قرار داده و موفق به تامين بخش عمده ای از نيازهای بازار داخل و خارج شده است.
 پیام مدیرعامل شرکت آبریز
شرکت تولیدی شیلنگ آبریز معتقد است که توجه به منافع و رضایت مشتری و تولید محصولی مطابق با استانداردهای جهانی وظیفه‌ی ملی است و برای رسیدن به این هدف تلاشی مستمر را در سرلوحه برنامه‌های خود دارد .مدیر شرکت آبریز معتقد است که برای داشتن کشوری آباد و سربلند هر فرد باید در جایگاه خود حداکثر کوشش خود را صرف نماید.
در پایان، مراتب قدردانی و تشکر خود را از تک تک کارکنان متعهد و زحمت‌کش شرکت اعلام می‌دارم و معتقد هستم موفقیت امروز حاصل تلاش و پشتکار خستگی ناپذیر این نیروهای همدل و زحمتکش در مجموعه شرکت آبریز بوده است.

با آرزوی موفقیت برای تمامی این عزیزان در عرصه صنعت کشور

مدیریت شرکت آبریز

اسفندیار حمیدوند